Vzorované dámske kabáty sú trendom tejto zimy

.

Ak ste tou pravou milovníčkou módy, s prvým záchvevom jesene určite zo svojej skrine vyťahujete dámske kabáty. Je to totiž módny kúsok, ktorý nielenže nikdy nevyjde z módy, ale dá sa nosiť od skorej jesene do neskorej jari. Dámske kabáty rôznych strihov, farieb a vzorov nájdete vo všetkých obchodoch, no vybrať ten správny je medzi toľkými niekedy poriadna dilema. Poďte sa spolu s nami pozrieť na to, čo by v súvislosti s kabátmi nemalo chýbať v šatníku žiadnej z vás.

kabát

Jednofarebnými dámskymi kabátmi nič nepokazíte

Ak milujete dámske kabáty, určite sa u vás v skrini nájdu aspoň dva – jeden univerzálny čierny a druhý farebný, ktorý oživí jesenný či zimný outfit. Čierny kabát je must have zimnej sezóny, podobne ako malé čierne šaty. Hodí sa ku všetkému, je elegantný a môžete po ňom siahnuť práve vtedy, keď nemáte svoj najlepší deň. Naopak farebný kabát by mal svetu vysielať signál o vašej dobrej nálade a pozitívne nastavenej mysli. Krásne vynikne najmä počas slnečných, no už trochu chladných jesenných dní. Bude krásne ladiť k farbám opadaného lístia. V móde sú farby ako oranžová, žltá, červená, zelená, ružová, no tiež kráľovsky modrá. Tak čo, ktorú farbu si vyberiete počas tejto zimy?

zimní kabáty

.

Vzory na dámskych kabátoch ovládnu tohtoročnú zimu

Ak vás jednofarebné dámske kabáty príliš neohúrili a pokukujete po niečom odvážnejšom, vzory budú pre vás to pravé. Snáď nesmrteľnou klasikou navždy zostane káro a tak všetky módne značky prichádzajú každý rok aj s károvanými dámskymi kabátmi. V súčasnosti bývajú dopĺňané aj ďalšími zaujímavými detailmi, ako napríklad kožené rukávy, výrazný opasok a podobne. Okrem kára dnes na trhu nájdete aj dámske kabáty s oveľa výraznejšími abstraktnými vzormi. Ak si chcete obliecť takýto dámsky kabát, dajte pozor. Vzory na kabáte iba ťažko skombinujete s inými vzormi na zvyšku oblečenia. Preto k takémuto kabátu zvoľte už iba jednofarebný outfit, ktorý zvýrazní nápadnosť dámskeho kabátu a dodá mu šmrnc. Rovnaké pravidlo platí aj pri výbere čižiem a kabelky. Nezabúdajte, že menej môže byť niekedy viac. Toto pravidlo platí v móde dvojnásobne.
Trendové dámske kabáty na túto sezónu nájdete na našej internetovej stránke https://www.glashgirl.sk/. Užite si zimu tak, ako nikdy predtým!

Ohodnoťte příspěvek
.