Kvalitný matrac pre ešte kvalitnejší spánok

Máte kvalitný matrac?

Kvalitný matrac by mal byť vyrobený z kvalitných materiálov. Životnosť matraca by taktiež mala byť primeraná. Matrac, ktorý sa hneď vyleží, zrejme nebude až tak prepracovaný, ako by sa očakávalo. Tvrdosť matraca by mala byť na výber. Od mäkších, po tvrdšie, ale stále tak, aby sa naša chrbtica cítila pohodlne. Zdravotné matrace sú väčšinou ortopedické, teda berú do úvahy stavbu tela a chrbtice. Dokážu sa dobre prispôsobiť tak, aby ležanie bolo pohodlné a prirodzené.

postel s matracom

Matrace s pamäťovou penou

Matrace s pamäťovou penou iste pozná každý. Práve tieto matrace môžeme nazvať zdravotnými, keďže pamäťová pena má skvelé vlastnosti dokonale sa prispôsobiť tvaru tela podľa vašej hmotnosti a teploty. Kvalitný materiál je základom k úspechu a ku kvalitnému matracu. Firma SEGUM preto používa pamäťovú penu najvyššej kvality. Kvalitný materiál treba aj odborne poskladať, navrstviť a vytvarovať. Na matrace SEGUM sa v tomto môžete spoľahnúť. Na povrchu sú vytvarované do anatomických zón. Niektoré majú dokonca kombinované zloženie rôznych pien alebo materiálov, a tak z jednej strany môžu byť mäkké a z druhej tvrdšie. Záruka na matrace je väčšinou 5 rokov, čo svedčí o tom, že si za svojou kvalitou aj stoja a naozaj ju okúsite s ich matracmi v praxi.

postel s matracom a vankusmi

Pri objednávke na web stránke máte na výber hneď z niekoľkých druhov matracov s pamäťovou penou. Je to preto, že každý sme iný, máme iné telo a potrebujeme, resp. chceme možno trochu niečo iné. Matrac vám bude vyrobený vlastne akoby na mieru a asi do 14 dní. Vybrať si je možné aj snímateľný poťah, ktorý sa dá ušiť z rôznych materiálov. Rovnako si môžete vybrať presný rozmer svojho budúceho matraca. Rozmery vychádzajú zo štandardných rozmerov postelí, ale keby ste chceli niečo iné a na mieru, určite sa informujte tiež.

Objednať si svoj matrac stojí v SEGUM za to. Veď by vám mal vydržať aj 5 rokov a vy si užijete pohodlný príjemný spánok a odpočinok. Keď kvalitný matrac, tak SEGUM!