Materská kašička

Najmä ženy si od rôznych prípravkov sľubujú zmenu. Nesmiete však veriť všetkému čo vidíte. Už v minulosti sa ženy zaujímali o alternatívnu medicínu. Využívali všetky dostupné materiály, aby uzdravili svoje telo. Práve prírodné produkty sú nám najbližšie a pre náš organizmus najprirodzenejšie. Jedným z takýchto produktov je včelia materská kašička. Zloženie materskej kašičky vás presvedčí, že ide o hotový zázrak. Približne 66 percent tvorí voda. Dôležitý je tiež obsah bielkovín, ktorý dosahuje 18 až 25 percent. Obsiahnuté sú tiež aminokyseliny, mastné kyseliny, vitamíny a minerály.

med

Globulín, ktorý posilňuje imunitný systém. Včelia materská kašička pôsobí antibiotický a a podporuje obranyschopnosť organizmu. Materská kašička má množstvo výhod, vďaka ktorým si získala srdcia zákazníkov po celom svete. V prirodzenej forme posilňuje organizmus a zlepšuje imunitný systém. Dopomáha k regenerácii buniek vďaka čomu je výrazne spomalený proces starnutia. Vplyv má tiež na náš nervový systém. Vďaka užívaniu materskej kašičky máme vyššiu koncentráciu a pozornosť. Tiež posilňuje pamäť. Pôsobí upokojujúco na telo aj dušu a pomáha nám zvládať vplyv stresu.

včelia kašička

Výrazne ovplyvňuje aj ženský systém. V prípade problémov normalizuje menštruáciu a dokáže prispieť aj pri problémoch s otehotnením. Pozitívny vplyv má aj na ženy v období menopauzy. Materská kašička sa používa tiež pri liečení bradavíc, na obnovu pružnosti pokožky a podporuje tvorbu krvi. Dôležitý vplyv má tiež na dýchacie cesty a sliznicu. Dobrým pomocníkom môže byť aj v bolestiach kĺbov. Materská kašička je vhodná aj pre deti. Deťom pomáha s nespavosťou, nechuťou do jedla a taktiež so zlepšením imunity. Pokiaľ vás tento zázračný produkt akým je včelia materská kašička zaujal, navštívte stránku Nutrifit.sk, kde nájdete materskú kašičku vhodnú pre každého. Cena včelej materskej kašičky sa odvíja od veľkosti balenia.