Vyberte vaše najlepšie fotky

Niečo vám poradím. Nájdite si niekedy čas a trochu sa pohrajte so svojim mobilom alebo počítačom. A nezabudnite pritom navštíviť aj sociálnu sieť. Skúste si dať čas na to, aby ste si vo svojich zariadeniach povyberali a potriedili vaše najlepšie fotky.

Bola by škoda, ak by mnohé z nich zostali len zabudnutými súbormi. A ruku na srdce, kedy ste si naposledy prezerali digitálne fotky spred niekoľkých rokov? Síce ich máte uložené vo svojom zariadení, ale pravdepodobne ste ich už dlho nenavštívili. A pritom sú také vydarené a ide o snímku napríklad nejakého pekného miesta alebo o fotku, na ktorej ste zachytení s niekým blízkym.

Digitálne fotky

Digitálne fotky žiaľ zostávajú len v podobe súborov. Môžete ich síce premiestňovať na SD karte alebo si ich triediť do priečinkov, no napriek tomu ich nemôžete chytiť a uložiť si ich do skutočného fotoalbumu.

Pamätáte sa preto aj vy na dobu, keď sa fotografie vyvolávali z filmu? Keď ste netrpezlivo čakali, kým vám príde oznámenie o ich vyvolaní a vy ste celí nedočkaví čakali, aké zábery to vlastne zbadáte? A potom ste si ich prezerali spoločne s rodinou, partnerom alebo s blízkymi priateľmi. Podávali ste si tieto fotografie z ruky do ruky alebo ste ich mohli niekomu darovať ako cenovo nenáročný, no pritom špeciálny darček!

Tvár, objektív

Tieto doby ale nie sú preč. Vyvolanie fotike online Fotky za babku je tu pre vás aj v dobe digitálu. No samozrejme v takomto prípade si nedávate vyvolávať fotky z filmu, ale vaše digitálne. Digitálny súbor môže dostať podobu skutočnej papierovej fotografie! A rozdiel je tiež v tom, že dnes už nemusíte hľadať kamennú predajňu, ale všetko vybavíte cez internet- cez online systém nahrávania, do ktorého „uploadujete“ vaše vybrané obrázkové súbory, ktoré si chcete dať odborne vytlačiť (v HD kvalite).

  • Následne si môžete vybrať z rôznych formátov, či už chcete klasickú fotku alebo napríklad fotoobraz.