Hra s energiou

Tantrické masáže sú masáže prameniace z umenia a filozofického smeru tantry, ktoré je zároveň aj náboženstvom. Tantrizmus vychádza u budhizmu a jeho doslovný preklad je niečo ako tkanina, spleť a podobné synonymá tohto typu. Je to umenie darovania intímnych, erotickej masáže, pričom masérka alebo masér ovládajú hru s darovaním a prijímaním životodarných energií. Predovšetkým sa teda jedná o energie sexuálne, keďže už bolo spomenuté, že tantrické masáže sú masáže erotického typu a pri samotných tantrických masážnych programoch sú klient i jeho masérka nahí.

masa

Tantrické masáže majú množstvo prívlastkov a superlatívov čo sa ich priebehu a účinkov na telo týka. Sú mixom klasických masáží, ktoré všetci poznáme a majú v sebe prvky erotizmu. V skutočnosti je to však veľmi stará technika zakorenená už vo veľmi starej Indii, ktorú poznali a aktívne využívali už naši predkovia, ktorí poznali účinky tantrizmu na telo. Tantrické masáže sú zmyselným, erotickým tancom, zmesovo tých najodvážnejších dotykov a pohybov. Možno sa to tak nemusí na prvý pohľad úplne javiť, no poslanie a posolstvo tantrických masáží je oveľa hlbšie a spirituálnejšie.

zena

Jeho vrcholovým cieľom a úlohou nie je len uspokojiť fyzické telo tak, ako si to väčšina ľudí myslí a z toho dôvodu prirovnávajú tantrické erotické masáže https://magictantra.sk/ k poskytovaniu erotických služieb za vyššie ceny, ktoré sa schovávajú za akúsi históriu. Kvôli zlej a nedostatočnej informovanosti širokej verejnosti v súčasnosti obrovské množstvo ľudí prichádza o jedinečné zážitky spojené so sebe objavovaním sa, naplňovaním svojich skrytých túzov, odstránenia sexuálnych blokov, predchádzaniu nepríjemným chorobám spojenými s intímnymi partiami, ktorým sa pri klasickej masáži nedostáva pozornosti. Tantra masáže sú veľmi zvodné hry s energiou, ktorú podľa potreby regulujú masérky a maséri.