Bundy či mikiny predstavujú základ šatníka aktívnej ženy

V živote mávame obdobia, keď sa sústredíme iba na niektorú z vecí a ostatné popri nich len tak preplávajú. Možno je to tak aj s módou a obliekaním, stáva sa, že to, čo si na seba natiahneme, nejako veľmi neriešime. No o nejaký čas sa zmení náš pohľad na život a všetko, čo robíme, ako vyzeráme a či sme so sebou spokojní a vtedy nastane čas začať zaoberať sa aj svojim šatníkom.

Na pohľad príjemná kombinácia farieb

Etapy preferovania elegantnej módy môže nahradiť čas nosenia športových kúskov odevov, ktoré nám dovoľujú užívať si voľnosť pohybu pri tom, čo počas dňa robíme. Móda súčasnosti je však dosť tolerantná a ak sa rozhodneme pre netradičné kombinácie oblečenia, nebude to prehrešok, iba vyjadrenie vlastného štýlu a originality. Základnými zástupcami pohodlnej módy sú bundy a mikiny, z bavlnených a elastických materiálov, ktoré sa vyznačujú komfortom pri nosení, ochranou pred poveternostnými podmienkami a ležérnymi strihmi.

Obliecť si univerzálny kúsok je jednoduché, stavte napríklad na mikinu s kapucňou značky BIG STAR, ktorá ich predáva pod názvom LAURISA. Vhodná je na šport alebo na voľnočasové aktivity, ochráni vás pred vetrom či jemným dažďom, predlzena mikina na zips je ušitá v pohodlnom strihu s dvoma vreckami. Dokonalý pár bude tvoriť s teplákmi či s džínsami, mierne priliehavý strih vám vytvaruje peknú postavu a celkovú výzor tak bude vyvážený.

Predĺžený strih do polovice stehien zaujme

Mikina bez kapucne, v sivej farbe, z pleteného materiálu v kombinácii 80% bavlny a 20% polyesteru, je štýlová vďaka stojačiku a zapínaniu na zips, ležérnemu strihu a materiálu, ktorý vás počas nosenia nebude omínať ani škriabať. V nej môžete vyraziť aj do ulíc miest, na prechádzku či na stretnutie s priateľmi, budete štýlová a v aktuálnom trende. Navyše BIG STAR je kvalitný výrobca módnych odevov, ktoré sa u nás predávajú už niekoľko rokov a zákazníkom má stále čo ponúknuť, sleduje totiž trendy a to sa odráža aj v produktoch, dostávajúcich sa na pulty predajní či do online obchodov.