Chcete si skúsiť nové sexuálne ponuky do vášho sexuálneho života, ale vôbec neviete ako a za koľko presne peniazi?

Chcete si skúsiť nové sexuálne ponuky do vášho sexuálneho života, ale vôbec neviete ako a za koľko presne peniazi? Platená celo slovenská sexuálna organizácia ktorá má názov sex privat PrivatPortal, je spoločnosť ktorá sa zaoberá okolo daných erotických služieb Košice https://www.privatportal.sk/sex-ponuky/kosice, sexuálna organizácia prišla aj do slovenského mesta s názvom Košice, kde si tu rovno môžete vybrať sexuálneho partnera. Platená celo slovenská sexuálna spoločnosť ktorá má pekný dlhý názov sex privat PrivatPortal, má plný katalóg erotických služieb, kde si vy rovno môžete vybrať danú sexuálnu praktiku, môžete si vybrať presného erotického partnera, a ako dlho budete na danej erotickej službe. Daná organizácia má pracovníkov ktorý sú profesionáli ale aj pár amatérskych partnerov. Nemusíte mať obavy okolo daného cenníka, spoločnosť je veľmi profesionálna takže má aj profesionálny cenník.

boots-3849581_1920

Platená celo slovenská erotická spoločnosť ktorá má pekný dlhý názov sex privat PrivatPortal, má par pravidiel ktoré vy musíte dodržiavať, každá erotická spoločnosť má pár pravidiel. Musíte mať viac ako 18 rokov, keď vy zákazník nemáte viac ako 18 rokov tak sa daná služba sa nemôže vykonať. Musíte vy zákazník prísť čistý, keď prídete pod vplyvom alkoholom všetkého druhu alebo drogami ako sú napríklad: marihuana, lean, heroín, LSD, xanax, kokaín. Čo je samozrejmosťou že vždy musíte rešpektovať daného erotického partnera, aby daný partner mohol aj vás rešpektovať.

glamour-girl-2374437_1920

Keď vy zákazník chcete vykonať danú službu, tak sa môžete pozrieť na webovú stránku, kde sa vy rovno môžete zaregistrovať, môžete napísať všetky dané informácie ktoré od vás webová stránka vyžaduje ako napríklad: vaše reálne meno a priezvisko, váš každodenný gmail ktorý vy stále používate, váš každodenný telefónny kontakt ktorý vy stále používate. Keď budete na hlavnej stránke s názvom SEX PONUKY, tak uvidíte mnoho pracovníkov ktorý sa Vám môžu páčiť.