Strieborné náušnice – určte očaria aj Vás

Ženy milujú módu, nápaditosť, zmeny v outfitoch a časté striedanie módnych doplnkov aj vrátane výmeny šperkov.

Striebro je od minulosti považované za hodnotný a ušľachtilý kov, známe sú dodnes strieborné mince vo forme platidla, rovnako ako aj starodávne mohutné strieborné šperky.

Aktuálne módne trendy sa preniesli aj do sveta ponúkanej kolekcie strieborne naušnice , ktorá je mimoriadne príťažlivá a ženská vo všetkých modeloch, tvaroch a prevedeniach.

jewellery-4040791_640

Počnúc jednoduchými striebornými náušnicami v tvare napichovačiek, ktoré sú kreatívne, veselé a elegantné zároveň až po kvalitné spracovanie strieborných náušníc s drahými kameňmi ako sú napríklad perly, achát, rubín, zafír, olivín alebo ametyst. V ponuke nájdete aj výnimočné a vždy originálne náušnice so Swarowskeho kryštálmi, ktoré sú priam predurčené na ich osadenie do striebra. Vždy sú elegantným doplnkom a majú hodnotu kvalitného šperku.

Každý outfit, každé dámske oblečenie si vyžaduje svoje neodmysliteľné doplnky aj vo strieborných náušníc, ktoré pri správnom výbere vytvoria tú poslednú bodku. Môžu sa pritom stať aj samostatným doplnkom, napríklad visiace alebo kruhové strieborné náušnice dokonale doplnia akékoľvek spoločenské alebo klasické oblečenie.

woman-5487237_640

Aj náušnice s drahými farebnými kamienkami sú vhodné na každý deň, dokonca aj na bežné nosenie, stačí ak si uvedomíte ich dominanciu a zvolíte si k nim jednoduchšie oblečenie, buď hladké konzervatívne šaty alebo aj rifle a hladké, nenápadné tričko s dokonalým sakom.

Pri odhalenej šiji a vkusnom dekolte vynikne ich krása dvojnásobne a spojí sa súbežne s dokonalou krivkou ženskej šije. Každá žena, dáma alebo dievča určite upúta a ukáže svoj šarm a vyberaný vkus.

Spoločnou vlastnosťou ponúkanej kolekcie je kvalita puncovaného striebra použitého na ich výrobu a takisto aj originalita použitých drahých kameňov spojená s profesionálnym zabrúsením a opracovaním hrán kameňa tak, aby vynikla aj krása striebra aj krása drahého kamienka. Farby kameňa už iba dotvárajú celkové čaro.