Výkonný smartphon prichádza


Ak hľadáte lacný smartphon s najlepšími parametrami , ste na správnom mieste. Prinášam Vám recenziu smartphonu ktorú prekonal všetky smartphoni vlakových lodi ktoré boli do teraz vyrobené.
hudba v mobilu

 

v  Hneď na pohľad nás zaujíma  IPS  displej  ktorý má 5,7 palcov s HD rozlíšením s pomerom strán 16:9 s 1 mm okrajom rámiku. Nad displejom nájdeme niečo nezvyčajné. Pre niekoho nepodstatné a pre niekoho výhoda. Nájdeme tam totiž až 21 megapixlový fotoaparát na prednej strane ktorý je od Samsungu. Na zadnej strane bude klasicky 16 megapixlový foťak s automatickým zaostrovaním a clonou. A samozrejmosťou nebude ani rýchla a praktická čítačka odtlačkov. Čo sa e týka procesoru , pôjde o osem jadrový s taktom 1,5 GHz a vďaka tomuto procesoru smartphon Vám pobeží akákoľvek hra , ktorú spustíte úplne bez zasekávania, taktiež  dostáva aj operačnú pamäť rám  4 GB a vnútornú pamäť 64 GB s reálnym využitím 58 Gigabajtov.  

 telefony ve světě

v  Ak si myslíte že tento výkony smartphon bude mať slabú batériu ste na omyle. Batéria dostáva 5000 mAh s podporou rýchlo nabíjania , vďaka USB – C konektoru . Na záver spomeniem že tento smartphon pobeží na operačnom systéme Android 7.0 Nougat a nebude chýbať ani podpora dvoch sim kariet čiže to bude dual sim , no zatiaľ nie je známe či pôjde o hybridný dual sim s podporovať SD kariet  a LTL technológiu so všetkými frekvenciami na Slovensku . A ani cena nie je až taká pri vysoká . Tento smartphon kúpite v  predpredaji niečo pod 130 eur , no po príchode na náš trh môže byť cena za smartphon o niečo vyššia .

 iphone a focení

Záver :

Ak hľadáte smartphon zo skvelým dizajnom , peknou výbavou a výkonným 21 megapixlovým  fotoaparátom  na prednej strane a 16 na zadnej ste na správnom mieste . Ale ak ho chcete za nižšiu cenu musíte sa poponáhľať , pretože po pred predaji môže byť cena výrazne vyššia . No na tento smartphon si ešte počkáme. ( Obrázky sú ilustračné ) Miki.