Varecha.sk


Čo-to k vareške sme si povedali, ale prejdime radšej k samotnému vareniu. Bez varešky sa obíde, ak robíte hmmm… teraz ma ani tak narýchlo nenapadá. Asi jedine, keď pečiete. Vtedy varešky nevyužijete. Ale keby ste veľmi chceli, tak ju použijete aj tam. Preto vareska.sk je veľmi výstižný a efektný názov pre internetovú stránku takéhoto charakteru. Charakteru variaceho.

zelenina

Varenie

Je činnosť gazdinkami nenávidená, mnohými chlapmi relaxačná, kuchármi zbožňovaná… Každý si pri nej niekedy príde na svoje. Mnohé ženy veľmi často nie, pretože sa sťažujú, že celý deň stoja pri sporáku a nakoniec sa to všetko zje behom pol hodinky. To je naozaj k zúfalstvu. Ale keď varíte s láskou a nemusíte variť každý deň je to o poznanie lepšie vnímanie tejto bežnej činnosti. Bez nej by sme sa predsa nenajedli. Jedine v reštaurácii a takí bohatí predsa nie sme.

vaření

Recepty

Mnohé gazdinky už varia bez receptov, pretože ich poznajú naspamäť. Jednoducho to jedlo už varili nespočetne veľa ráz, tak sa to dá určite pochopiť. Ale stále sa dá spoznávať nové recepty. A práve na to je vynikajúca táto stránka. Dajú sa vyhľadávať a spoznávať stovky nových receptov a vy sa budete už len tešiť, kým prídete domov a vyskúšate daný recept. Aspoň u mňa to takto prebieha. Až na to, že varím len cez víkend, keď prídem z internátu domov. Ale o to viac sa teším.

příprava

Komentáre

Recepty samozrejme treba vyhľadávať s triezvym a zdravým rozumom. Ide o to, aby vám dávali zmysel a neboli tam popísané len samé hlúposti. Preto je dôležité si k samotnému receptu prečítať aj komentáre, kde používateľky popisujú svoje skúsenosti s daným receptom. Je to výborné, pretože také niečo sa v kuchárskej knižke nikdy nedočítate a verte mi, aj tam zvyknú byť niekedy ošemetné recepty.
Verím, že som vám budúcim super kuchárkam, ale aj skúseným kuchárkam pomohla.