Užite si tantra masáž v Bratislave

Pod tantrickou masážou si dnes už aj človek, ktorý ju osobne neskúsil, vybaví ako takú predstavu, o čo vlastne ide. Dá sa o nej všade dočítať a je už dobre známa aj na Slovensku, veď tantra masáž a jej postupy sa praktizujú v špecializovaných salónoch v našom hlavnom meste- v Bratislave.

posteľ, masážny priestor

Ten, čo sa s ňou oboznámil len z počutia, si možno myslí, že je to niečo podobné ako erotická masáž. A v podstate áno, tantra sa dá prirovnať k erotickej masáži, k čomu sa však prirovnať nedá, to sú platené sex služby. Pretože tantrická masáž má v skutočnosti duchovne oveľa bohatší význam a ten najkvalitnejší pôžitok vám neposkytnú sex workerky, ale naopak masérky, ktoré pracujú vo vyššie zmienených salónoch, ktoré sa špecializujú jedine na tantrickú masáž a jej originálny princíp.

  • Práca so sexuálnou energiou je však jej nevyhnutná súčasť a zároveň dôvod, prečo prináša také efektívne telesné ako aj psychické uvoľnenie. Vie prepojiť telo s duchom a priniesť lahodný pôžitok obom týmto súčastiam.

Nehovoriac o tom, že tieto princípy čerpajú základy z tantrickej filozofie a z poznania, že stredobodom životných síl je práve naša sexuálna energia. Práve preto sa pri konkrétnej masáži musí venovať pozornosť aj tejto súčasti a nie je tajomstvom, že senzuálne dotyky tu pracujú aj s intímnymi partiami a erotogénnymi zónami ľudského tela.

ženské telo, tetovanie

  • Výsledkom je doplnenie životných síl, odstránenie zaťažujúcich blokov a otvorená myseľ.
  • Zároveň ide vhodnú prevenciu pred intímnymi problémami ako erektilná dysfunkcia u mužov či znížené libido a strata chuti na sex u obidvoch pohlaví.
  • Tantrické masáže takisto zlepšujú dýchanie, prekrvovanie tela a činnosť srdca.

Nemusia ju ale skúsiť a navštíviť len jednotlivci. Všeobecný pohľad je totiž taký, že má len mužských prívržencov a zákazníkov. V skutočnosti ale býva v ponuke salónov dostupná tiež tantrická masáž pre páry.