Upratovanie naše každodenné

Poznáte to, prídete domov z práce a miesto oddychu Vám začína druhá zmena. Akúkoľvek únavu odložíte bokom a aj z posledných síl sa pustíte do ďalšej práce. Dať prať prádlo, umyť riad, vytrieť podlahu, poodkladať porozhadzované hračky po deťoch, napísať s nimi úlohy, zaliať kvety, vyvešať prádlo, medzitým ešte stihnúť vyžehliť a aspoň začať variť večeru. Nájde sa toho veľa a ledva s tým skončíte tak ste radi, že sedíte pred televízorom a rozmýšľate ako sa bez väčšej námahy dostať do postele.

vysavač

Upratovacie služby.
Práve pre to môžete sem – tam, ale aj pravidelne využiť služby upratovacích spoločností. Na internete ich nájdete veľa. Neponúkajú len upratovanie firiem, väčších či menších spoločností, ale špecializujú sa aj na upratovanie bytov. Z ich ponuky si vyberiete o čo máte záujem, čo potrebujete urobiť a dohodnete sa s nimi.

Nemusíte ich služby využívať stále, jednorazové upratovanie je tiež v ponukách spoločností zameraných na upratovanie. Veľké upratovanie nemá nikto rád, ale s pomocou odborníkov, ktorí Vám rýchlo pomôžu si nájdete čas pre seba. Vytepujú koberce, umyjú okná a žalúzie, vyčistia matrace, vyžehli a môžu za Vás urobiť aj upratovanie v spoločných častiach paneláku … stačí sa s nimi len dohodnúť.

žehlička

Môžete ich služby využiť aj keď potrebujete upratať byt po maliaroch, alebo po rekonštrukcii bytu, rovnako tak za Vás urobia zimné a jarné upratovanie.
Služby upratovacích spoločností môžete využívať aj pravidelne. Je len na Vás ako často budete chcieť mať pri príchode domov všetko tip-top.

okna

Každá firma má iný cenník. Nevyberajte si ale podľa ceny, čo je najlacnejšie nemusí byť najlepšie. Prezrite si referencie viacerých spoločností, alebo sa popýtajte známych, isto Vám radi niečo odporučia. Niektoré spoločnosti majú ceny určené výkonu. Zaplatíte za to čo si objednáte (napr. umyť okná, vyčistiť WC a nič viac). Niektoré zas majú pripravený upratovací balíček (utrieť prach, umyť kúpeľňu, WC, okná, vyleštiť nábytok, povysávať,…), za ktorý zaplatíte podľa počtu izieb, alebo rozlohy bytu.