Trendy, ktoré trvajú

Móda pre každého človeka znamená niečo iné. Pre niekoho je to úplne všetko na svete. Pre niekoho je to jednoducho len obdobie, kedy sa niečo v uliciach nosí až príliš často. No pre ľudí, ktorí módne trendy sledujú, je to niečo ako alfa a omega. Každý rok je moderné niečo iné, ale každý rok aj niečo pretrváva. Poslednú dobu si stále všímame hlavne to, ako sa móda neustále vracia a ako všetko, čo bolo moderné pred štyridsiatimi rokmi, teda v rokoch osemdesiatych a deväťdesiatych, je moderné práve teraz. Určite už nejedna z nás ľutovala, že vyhodila tie krásne zvoncové nohavice ktoré boli niekedy ultramoderné. Pretože práve teraz sú moderné tiež.

žena
 
Nezvyklosť tvarov
Ak je niečo v dnešnej dobe skutočne moderné, tak sú to práve rôzne tvary. Nezáleží na tom či na tričkách, sukniach, šatách, alebo nohaviciach. Všetko, čo je nezvyčajného tvaru, je jednoducho in. Nemusíte sa báť skúšať všetko, čo sa vám hodí alebo podľa vás aj nehodí. Nikdy neviete, čo ako zafunguje.
 
Ľudové prvky
Ak je niečo v poslednej dobe naozaj obrovským trendom, tak je to prelínanie ľudových prvkov s modernými. Všetko, čo má akýmsi spôsobom ľudový podtón je teraz skutočne moderné. Či už je to obyčajná čelenka do vlasov, alebo opasok. Je to jednoducho naozaj moderné. V dnešnej dobe sa však už nosia aj takzvané „folkové košele“ a „folkové sukne“ pre všetky milovníčky folklóru. Je to skutočne veľmi moderné a myslíme si, že takéto prelínanie moderného s tradičným je naozaj výborným nápadom. Uchytili sa aj rôzne svadobné šaty a taktiež rôzne iné róby, ktoré sa nosia na svadby, ale aj na plesy. Je to fakticky niečo, čo budete milovať.

dívka
 
Móda je však hlavne o vás. O tom, čo sa páči vám. V dnešnej dobe si predsa môžete dať na seba čokoľvek. Ak to dobre vyzerá, budete moderná a nezáleží na tom či máte na sebe kabát, ktorý ste si kúpili pred týždňom, alebo sukňu, ktorá má dvadsať rokov.