Tipy na rýchle chudnutie

Ďalšia vec je, že chudnutie je skutočne náročné. Ak nechudnete systematicky, na začiatku síce schudnete rýchlo, ale výsledok je len dočasný. Je to práve strata tuku, ktorá mení tvar.

zelenina

Aj keď dosiahnete svoj cieľ, tento nebude trvalo udržateľný. Čím viac sa budete v jedle obmedzovať, tým viac budete hladní a zjete všetko, čo vám príde pod ruky. Navyše vaše telo nebude pripravené na taký príval energie, keďže vďaka predchádzajúcim obmedzeniam sa váš metabolizmus spomalil.

Chudnutie je proces www.galvet.sk/chcete-vediet-ako-rychlo-schudnut/, ktorý si vyžaduje čas a to všetko bez hladovania, nebezpečných doplnkov výživy alebo trávenia pol dňa v posilňovni. Namiesto toho, vyskúšajte naše bezpečné a dlhodobo udržateľné rady. A pamätajte si, že zmeny dosiahnete len, keď sa pritom nebudete cítiť vyčerpaní.

dieta

1.Sledujte si stravu
Menej kalórií vám pomôže schudnúť. Predtým, ako si zostavíte plán, mali by ste poznať svoje návyky. Pomôže vám aplikácia, do ktorej zadáte všetko, čo počas dňa zjete. Aplikácia vám vypočíta denný príjem kalórií. V podstate žiadne jedlo nie je dobré alebo zlé.

2.Obmeňte večeru
Ak ste zvyknutí večerať fast food, pravdepodobne nepreskočíte hneď na organickú bezgluténovú paleo stravu. Stačí však ak do svojej stravy pomaly začnete zaraďovať zdravé potraviny.

3.Bielkoviny získavajte z chudého mäsa
Bielkoviny sú nevyhnutnou súčasťou stravy. Vďaka nim sa budete cítiť rýchlejšie aj dlhšie sýtejší. Pripravte si kuracie prsia, ryby alebo si pochutnajte na nízkotučných mliečnych výrobkoch ako je grécky jogurt či cottage cheese.

ryba

4.Kombinujte proteíny so sladkým
Sladkosti samy o sebe prudko zvyšujú hladinu cukru v krvi. Potom nastáva prudký pokles a vy cítite hlad a únavu. Proteíny spomaľujú uvoľňovanie cukru do krvi, takže na sladkostiach si pochutíte a budete sa dlhšie cítiť sýty a spokojní.

5.Viac vlákniny
Tak ako bielkoviny, aj vláknina vás udrží dlhšie sýtych a zabezpečí optimálnu hladinu cukru v krvi. Zameňte biele pečivo a výrobky z bielej múky za celozrnné výrobky. Obsahujú viac vitamínov a výživných látok a dodávajú energiu postupne.

4.0
01