Tantra masáž môže byť pre vás novým, vzrušujúcim zážitkom

Už ste dlhší čas vo vašom živote nezažili takmer nič vzrušujúce? Alebo chcete skúsiť a zažiť niečo nové? Na obe tieto otázky existuje jasná odpoveď, tantrická masáž!

  • Ak si náhodou myslíte, že ide o nejaký ten bežný druh masáže, tak zvýšte pozornosť. Pretože v tomto prípade vravíme o niečom inom, v podstate tu vravíme o senzuálnych dotykoch a o práci so sexuálnymi energiami.

telo, žena

Nevravíme tu o žiadnej mágii, hoci o fyzickom rituáli, počas ktorého z tela uniká nahromadené napätie, stres a zadržiavané bloky. Týmto spôsobom sa dokonale uvoľňujú a vzniká miesto pre nabitie čerstvou životnou energiou. Človek sa počas ako aj po skončení masáže bude cítiť lepšie po fyzickej ako aj po psychickej stránke. Oslobodí sa od zadržiavaných blokov, jeho telo bude mať pocit ľahkosti a v mysli sa uvoľní miesto na nové myšlienky. Nehovoriac o tom, že zostane oboznámený s novým druhom pôžitku, akým je práve senzuálna masáž poskytovaná v tantra salóne.

masáž tela

V skutočnosti však existuje niekoľko spôsobov, akými si môžete dopriať tantrickú masáž. Za prvé ak ju ovláda vaša partnerka, minimálne aspoň základy a chcete svoj intímny život okoreniť o niečo zaujímavé. Za druhé ju poskytujú súkromné inzercie, väčšinou teda len jedna masérka. No a za tretie je tu už spomenutá možnosť navštíviť špecializovaný tantra salón (primárne v Bratislave).

A zo všetkých troch možností pôsobí najlepšie posledná spomenutá. Salóny sú totiž ideálne vybavené na to, aby vám v tomto smere poskytli ten pravý, nikým a ničím nerušený zážitok. Vravíme o čistom prostredí, kde sa dbá na hygienu a všetko začína úvodným kúpeľom. Sprievodom je aj upokojujúca tantrická hudba a zákazník má možnosť vybrať si z ponuky konkrétny typ tantrickej masáže, či už chce na začiatok skúsiť klasiku alebo niečo, čo je intenzívnejšie a odporučené skôr pre tých skúsenejších.