Splňte si sen z detstva

Vždy som si myslel, že mám vo svojom živote úplne všetko. Aj keď som vedel, že to určite nie je celkom pravda, bol som spokojný s tým, čo mám a vedel som, že viac ku šťastiu nepotrebujem. Prečo by som nemal byť spokojný aj s málom? Moja mamina vždy hovorila, že kto sa nevie uspokojiť s málom, tak si nezaslúži ani veľa. A mala pravdu. Preto som sa naučil milovať maličkosti, ktoré vo svojom živote mám a nič viac som popravde ani nechcel. Prečo by som vôbec mal? Veď mi bolo skutočne super. Mal som ženu, deti, pekný dom a dobrú prácu. Ničím iným som sa nepotreboval zaťažovať. Aj keď je pravda, že tu bola jedna záležitosť, o ktorej snívam už skutočne dlho a veľmi by som chcel, aby sa mi raz splnila.

půjčovna

Ako každý malý chlapec, aj ja som už odmalička sníval o tom, že raz budem mať svoje vlastné vozidlo.

Vedel som však, že tento sen sa mi asi až tak skoro nevyplní. Niežeby som si neveril, vedel som však, že nemám najmenší dôvod na to, aby som si kupoval vozidlo. Všade sme sa dostali pešo. Čo bolo jednak zdravé a jednak sme ešte aj veľa peňazí ušetrili. Bolo teda zbytočné si niečo kupovať. Vedel som však, že sa môžeme dostať do situácie, kedy budeme vozidlo potrebovať. A mal som pravdu.

Manželka mi stále pílila uši s tým, že chce, aby sme šli na výlet po Slovensku. Ja som však odmietal ísť vlakom alebo autobusom.

volant

Vtedy som si presne pomyslel, že teraz by sa nám také vozidlo fakticky zišlo. Našťastie som dostal skvelý nápad. Veď si ho predsa nemusím kupovať. Našťastie mi autopožičovňa žilina poskytla presne to, čo som očakával. Nemusel som si vozidlo požičať, keď som si ho mohol len na určitú dobu prenajať. To je skutočne perfektná vec, no nemyslíte? Preto som zobral svoju manželku a aj deti na výlet a vedel som, že si takto splním aj svoj veľký sen. Aspoň čiastočne, keď už nie úplne. A to je perfektné.