Problémy s upchatým potrubím? Na to je tu AB-krtkovanie.

Čistenie kanalizácií alebo potrubí sa nazýva krtkovanie. Profesionálne krtkovacie služby vám odborne ošetria vaše potrubia a odstránia akékoľvek nánosy špiny a závady na potrubí. Nielen v Trnave vás obslúži krtkovanie Trnava AB-krtkovanie. Ponúkajú okrem spomínaného krtkovania kanalizačných potrubí aj čistenie upchatého WC odtoku, odtoky umývadiel, pračiek, drezov, umývačiek riadu, kanalizačné stúpačky, odpadové guličky, kanalizačné vpuste, dažďové zvody, a okrem toho prevádzkujú aj inštalatérske práce. Krtkovanie Trnava je dobrou voľbou, pretože ich ceny sú bezkonkurenčné. Žiadne skryté poplatky, žiadne prehnané sumy. Kvalitná práca za rozumnú cenu. Ich plusom je aj ľudský prístup a profesionálne odvedená práca. Dokonale prečistia všetky potrebné zariadenia spoľahlivo a bez poškodenia. Používajú profesionálne postupy ako napríklad vysokotlakové čistenie. Jedna z najmodernejších a najčastejšie používaných metód.

Oprava

Vysokotlakové čerpadlo pomocou motora čerpá vodu do hadice s tryskou. Nečistota sa tlakom vody odblokuje, steny potrubí sa zbavujú mastnoty, tukov, usadenín. Vďaka niekoľkometrovej hadici sa voda dostane aj na najmenej prístupné miesta. Tento typ čistenia je výhodný vďaka svojej účinnosti, minimálnemu riziku poškodenia, a preto sa stáva najčastejšie používanou metódou. Elektromechanické čistenie je zase praktické v tom, že sa ním dokážu vyčistiť aj veľmi malé priemery potrubí. Na čistenie sa používajú rôzne rotačné hlavice. Tento spôsob je taktiež veľmi efektívny, bez akéhokoľvek rizika vyplavenia špiny von z kanalizácie.

Praca

Krtkovanie Trnava pre vás zabezpečí aj tv monitoring potrubia, vrátane preventívneho monitoringu. Takto sa odhalí problém v potrubí aj bez nutnosti poškodenia zariadení, vrátane rozkopania priestoru. Krtkovanie Trnava je váš spoľahlivý partner pre záležitosti týkajúce sa kanalizácií.