Problémy s erekciou? Existuje viacero riešení


Máte problémy s erekciou? Väčšina mužov siaha po prvej pomoci, teda liekoch na jej zlepšenie. Tie samozrejme urobia svoje, avšak riešení existuje viacero.
 
Zásadou je to, aby ste si svoj problém priznali. Čakať na „lepšie časy“ vám naozaj nepomôže, na druhej strane nie je namieste robiť paniku, ak k takejto situácii dôjde raz za čas.

sportování
 
Jednou z najčastejších príčin erektilnej poruchy, je nedostatočné prekrvenie mužského pohlavného orgánu.V tomto prípade vám pomôžu spomínané tabletky. S ich užívaním, však treba byť opatrní. Ak užívate napríklad lieky na vysoký tlak, takéto tabletky, sú pre vás nebezpečné. Druhou možnosťou je liečba ultrazvukom. Penis je pravidelne ožarovaný ultrazvukovými vlnami. Tie sa postarajú o to, aby sa obnovila jeho správna funkcia a prekrvenie. Takáto terapie netrvá týždeň ani dva. Aby sa dostavil želaný výsledok, musí byť dlhodobá.
V niektorých prípadoch môže ísť o nedostatok mužského hormónu, teda testosterónu. Tento problém vyrieš hormonálna liečba. To je ale úloha pre odborníka. Určite si nekupujte lieky od známych, alebo cez internet. S hormónmi jednoducho nie sú žarty.

smích
 
Problémy s erekciou spôsobuje aj nezdravý životný štýl.Málo pohybu, nadváha, vysoký cholesterol, zlá fyzická kondícia, či sedavé zamestnanie. Všetky tieto faktory spôsobujú nedostatočné prekrvovanie celého organizmu. preto je potrebné zmeniť návyky, ktoré môžu k erektilnej poruche napomáhať. Hovoríme o pravidelnom športe, ideálne aerobných aktivitách, pri ktorých sa prekrvuje celé telo. Dôležitá je aj správna hmotnosť, ktorú najviac ovplyvňuje správna strava. Ak v práci sedíte od rána do večera a takto pokračujete aj po príchode domov, nemôžete sa diviť, že váš kamarát nespolupracuje. Snažte sa pravidelne postaviť zo stoličky a urobiť niekoľko krokov. Pomôže vám napríklad aj to, že z práce domov budete chodiť na bicykli, alebo pešo.