Porucha erekcie verzus krátkodobý problém s erekciou

Poruchy erekcie, to je označenie pre http://www.agrotipsiroky.cz/ veľmi široký okruh zdravotných problémov. Niektorých mužov trápia trvalé poruchy, niektorých len krátkodobé. Niekto bojuje s nedostatočným prekrvením penisu, iný zas s nefungujúcimi svalmi, šľachami alebo problémami s prostatou. Ako zistiť, do ktorej skupiny mužov spadáte vy? Začnite si všímať samého seba a ak chcete mať úplnú istotu, tak prekonajte ostych a choďte na veľmi rýchle vyšetrenie.
Žena s tetovaním na chrbte kľačí nahá v posteli.jpg

Dlhodobé problémy musia trvať dlhodobo

Aby sme mohli hovoriť o erektilnej poruche, teda dlhodobých problémoch s erekciou, musíte nimi trpieť naozaj dlhodobo. Áno, toto slovíčko je veľmi nepresné. Pre jedného muža je dlhodobým problémom už to, že u neho erekcia zlyhá dvakrát za sebou, pre druhého takáto forma zlyhania nie je vôbec desivá. Bohužiaľ, neexistuje presný časový údaj, ktorý by vám jasne signalizoval, že trpíte dlhodobými problémami. Akousi pomôckou však pre vás môže byť percentuálny výpočet vašich zlyhaní. Vo všeobecnosti platí, že ak sa porucha erekcie pri sexe dostaví šesťkrát z desiatich, je na čase spozornieť.
Muž bozkáva ženu na čelo.jpg

Drobné problémy postretnú každého muža

Kedy by ste určite nemali robiť paniku? Keď sa vám takáto nepríjemnosť stane raz z desiatych razov. Na erekciu má vplyv také množstvo faktorov, že je to úplne normálne a nejde o žiadny prejav toho, že trpíte nejakými vážnymi zdravotnými komplikáciami. Ak chcete mať istotu a zbytočne sa nestresovať neustálymi domienkami, zájdite k lekárovi. Vyšetrenie rekcie v skutočnosti neprebieha až tak tragicky, ako si mnohí z vás predstavujú. Jeho základ tvorí rozhovor s lekárom a postupné vylučovanie príčin, ktoré mohli poruchu erekcie spustiť u vás. Je možné, že budete musieť vyplniť aj nejaký ten dotazník. Ďalšie vyšetrenia, pri ktorých musíte „dať gate dole“, vás čakajú až v tom prípade, že lekár na základe rozhovor usúdi, že sú vyšetrenia potrebné.