OnePlus 5 výkony smartphonv  Na náš trh stále mieria novinky a nestačí ani sledovať ktorý smartphon je lepší výkon , ktorý má viac pixelov a ktorý je bez rámika. Dnes sa však pozrieme na jeden ktorý má lepší výkon no dostáva sa na trh rýchlosťou blesku. Je ním smartphon OnePlus 5.  

 iphone s barvami


v  Tento smartphon bude pracovať na procesore : Qualcomm Snapdragon 835  s 2, ,45 GHz a grafickom procesore Adreno 540. O svižnosť a spustite všetkých nadupaných hier sa postará operačná pamäť rám ktorá. 6 Gb a na všetky súbory , hry , aplikácie a hudbu sa postará vnútorná pamäť ktorá má 64 GB , ale dostupného miesta máte len 58 GB. Pokiaľ by ste chceli rozšíriť pamäť pomocou pamäťovej karty microSD, žiaľ v tomto zariadenie to nebude možné.

 


v  Pôjde o optický Amolet displej z 5,5 palcami s rozlíšením 1920 x 1080 pixelov. Celý smartphon má rozmery 152,7 x 74,7x 7,25 mm a váži necelých 153 gramov .   (401PPi). Tento smartphon dostáva aj všetky európske pásma teda 2g 3g a 4g/ LTL na pripojenie siete . Taktiež sa môžete pripojiť aj na bezdrôtovú siete Wifi a súbory posielať cez technológiu Bluetooth 5.0. Na zadnej strane nájdeme dvojicu fotoaparátov ktoré majú 20 megapixelov a druhý 16 megapixelov od Sony a majú všetky funkcie ako napríklad clonu, automatické zaostrovanie Fokus , hdr-ko a podobne a foťák na prednej strane má 16 megapixelov taktiež od Sony. Taktiež musím spomenúť že predný aj zadné  fotoaparáty budú nahrávať videá v 4k rozlíšení.

 žena, pláž a mobil


v  Tento smartphon je duálny prístroj s dvoma nano kartami . Ak používate jednu šunku , druhá nepracuje. Batériu môžete nabíjať pomocou výstupu Usb- C konektora s podporou rýchleho nabíjania a samotná batéria má 3300mAh s pohotovostným režimom na dva až 3 dní. Taktiež nebude chýbať ani čítačka odtlačkov a ďalšie funkcie – NFC, Hall, Akcelerometer, Gyroskope, Proximity, RGB snímač okolitého svetla, Elektronický kompas, Senzor Hub. Nový OnePlus 5 sa bude predávať v dvoch verziách. A to buď v 6 GB a 64 GB vnútornej pamäte okolo 150 eur a druhý z 8 GB RAM 128 GB vnútornej pamäte okolo 250 eur v niekoľkých farbách. (Obrázky sú ilustračné ) Miki.