Notebook Lenovo Legion je ideálnym kompromisom

Nový notebook od výrobcu Lenovo je takým skvelým kompromisom pre skutočne všetky strany a z každého pohľadu.
Ide o notebook, pritom jeho parametre a prevedenie jasne napovedajú. že ide o herné delo. Má veľmi lákavý a moderný dizajn, čím pôsobí hráčsky, ale na druhej strane aj elegantne serióznym dojmom. Jeho obrazovka a funkcie Vám doprajú perfektný grafický a herný zážitok, no aj napriek tomu vravíme o 15,6 palcovom modeli, ktorý ľahko zložíte a prenesiete. Vidíte, že tento počítač skrátka musí potešiť každú stranu.

klávesnice

•         Konkrétne vravíme o Lenovo Legion Y520 80WK00BVCK
Výrobky od Lenovo sú známe svojou eleganciou, spoľahlivou rýchlosťou a výkonom. Je to vidieť aj na tomto produkte. Štýlovo pôsobiaci notebook Vám dopraje solídnu rýchlosť, je ideálny k hraniu počítačových hier, krásnu grafiku, kvalitné ozvučenie, nové funkcie a praktické prevedenie. Všetky potrebné vlastnosti v jednom. Vidíme tu vzájomnú symbiózu, kedy nie je potrebné hľadať kompromis, či vzájomne rovnať plusy s nedostatkami.

Operačná pamäť RAM až 8GB, procesor Intel Core i5 2,5 GHz, rozlíšenie obrazovky 1920 x 1080, podsvietená klávesnica, to všetko napovedá, že model je určený ku kvalitnému hraniu počítačových hier, ale samozrejme nielen to, pochopiteľne bez problémov zvládne aj iné, bežné aktivity. Práve hranie hier si vyžaduje silnejšie parametre a výkon, čo tento počítač spĺňa, bežnejšie aktivity sú tak zaručenou samozrejmosťou s rýchlou a spoľahlivou odozvou výkonu, bez náznaku problému.

černá klávesnice

Dizajn má viditeľne moderné a zaujímavé prevedenie, okrem toho tenkú konštrukciu s nízkou hmotnosťou. Jeho hardvér disponuje okrem vyššie zmienených aj grafickou kartou Nvidia Geforce a pevným diskom s úložným priestorom až 1TB. Viacerí záujemcovia pravdepodobne ocenia aj jeho chladenie, ktoré môžete nastaviť či regulovať aj manuálne, podľa Vašich predstáv. Procesor Intel Core má štyri jadrá a radí sa k siedmej generácii.