Najhlúpejšie pozvánky na Facebooku


Existuje vôbec užívateľ počítača či mobilu, ktorý nie je zaregistrovaný na Facebooku? Pomocou tejto službu máme možnosť nie len s ostatnými komunikovať, ale aj zdielať príspevky. Dokonca aj rôzne pozvánky. Je to skutočne priestor, kde sa ľudia nájdu, dohodnú a ešte sa aj niečo dozvedia. V tomto článku sa pozriem tak trošku na niečo iné. Na facebookové udalosti, ktoré sú netradičné, niekto by povedal, že „na hlavu“, no mnohých zasa pobavia. Áno, na tejto sociálnej sieti nájdeme rôzne bizarné pozvánky, možno s nimi máte skúsenosť i Vy. Ja však vyberiem tie, ktoré sú bizarné, no i humorné a to nielen z môjho pohľadu. Je to taký výber udalostí a pozvánok, ktoré zaujmú svojou netradičnosťou. Mimochodom, ide o slovenských a českých užívateľov.
krtek v trávě

        Tak pri tomto sa nasmial. Išlo o akciu s názvom- Podzemný prekážkový beh beznohých krtkov.Výber za vstupné pôjde na charitatívne účely, krtkom sa kúpia invalidné vozíky. Ako hosť bola pozvaná veľmi známa a populárna celebrita- Krtek. Podujatie sa malo konať vo Vysokých Tatrách a na Lomnickom Štíte.

        Ďalšia bizarná pozvánka niesla názov- Žranie suchej pletenky. Ide však o niečo viac, než názov napovedá. Išlo o stretnutie fanúšikov zosnulej Youtube legendy- Ladislava Meliška. Na jeho počesť sa mali jeho obdivovatelia zísť a spoločne si pochutiť na suchej pletenke. Pre VIP je povolené aj maslo. Toto stretnutie sa malo konať v Meliškovom bydlisku- v Prievidzi. Ak náhodou neviete, kto je Meliško, skúste pozrieť na Youtube, ale iba na vlastné riziko!
troje nůžky

        Ak ste hľadali nejakú bezpečnú a inteligentnú aktivitu, možno Vás nedávno oslovila táto- Závod v behaní s nožnicami okolo bazénu. Existuje jediné pravidlo a jediná podmienka výhry- zostať ako jediný, ktorý sa udrží na nohách, alebo neutečie a nevzdá sa. Ak ste mali záujem, mohli ste sa zúčastniť v susedných Čechách, konkrétne na Plovárne sv. Václava.