Máte chatu?

.

Nemala som dobrý pocit z toho, keď mi môj muž povedal, že kúpil chatu na vidieku. Neviem prečo, ale naozaj som sa nevedela stotožniť s tým, že budeme mať nejaký dom mimo mesto, myslela som si, že budem mať na to proste len nervy a budem nespokojná so všetkým, čo je tam. Neznášala som hmyz a nemala som rada ani prírodu (ak to neznie fakt hrozne), takže som si samú seba na nejakej chate nevedela predstaviť. Môj muž ale ku mne prišiel a povedal mi, že chce, aby som sa tam cítila dobre. A že z toho dôvodu je len na mne, ako si to tam zariadim.

dřevěný stůl

Dajme tomu, že to urobil ako z tých filmov, proste mi dal kreditku a nechal ma, nech sa vybláznim. No a uznajte sami, existuje niečo lepšie, čo sa mi mohlo stať? Takže som si hneď začala prezerať internetové stránky a časopisy, kde bol nábytok vo vidieckom štýle. Bola som prekvapená z toho, ako veľmi ma to chytilo. Naozaj som nečakala, že sa tým stanem až taká posadnutá a že ma to bude naozaj tak veľmi baviť. Som rada, že sa tak však stalo. Vybrala som nám materiál, ktorý sa na chatu jednoducho hodí a do jedálne som dala nádherné drevene stoly z masivu. Bolo to naozaj to najlepšie rozhodnutie, ktoré som mohla urobiť a som vážne šťastná, že som to urobila.

.

stůl dřevěný
 
Nakoniec som sa aj na tej chate necítila tak zle, ako som si myslela, práve naopak. Bola som skutočne šťastná, že sa môžem takýmto spôsobom vyblázniť a taktiež som sa tešila aj z toho, že môžem urobiť všetko preto, aby som sa tam dobre cítila len vďaka tomu, že všetko okolo mňa bolo ako stvorené pre môj vkus a pre všetko, čo sa mi páčilo. Asi by som už nikdy nič viac nechcela. Hlavné bolo, že som sa vážne cítila maximálne dobre. A môj muž bol rád, že mu na víkendy na vidieku už nešomrem, ale teším sa, kedy tam konečne zase prídeme. A to je niečo, čo vám jednoducho nikto len tak nedá. Pocit radosti z toho, že niekde ste.

Máte chatu?
3 (60%)3
.