LED žiarovky GU10

Zatiaľ čo v minulom storočí bolo úplne bežné kupovať si klasické žiarovky, dnes už vyšli tieto produkty z módy a nahradili ich takzvané LED žiarovky. Oproti svojim predchodcom ponúkajú obrovskú škálu výhod. Asi najväčšou výhodou je rozhodne ich životnosť, pretože vydržia niekoľkonásobne dlhšie ako klasické žiarovky. To samozrejme súvisí aj s cenou, pretože investícia do LED žiarovky sa vám vráti veľmi skoro. Veľmi dôležité je aj to, že tieto nové žiarovky vôbec neškodia životnému prostrediu, pretože neobsahujú žiadne nebezpečné chemikálie, ktoré by mohli poškodiť pôdu po následnom vyhodení. Okrem týchto výhod disponujú aj moderným dizajnom, ktorý sa hodí do každej jednej domácnosti.

led-ziarovka-gu10-3-5w-smd2835-studena-biela

Na trhu dnes máme pomerne veľa druhov LED žiaroviek, závisí od vášho štýlu a najmä účelu osvetlenia, ktorú si vyberiete. Všetky sa predávajú za skvelé ceny.

led-ziarovka-gu10-3-5w-smd2835-studena-biela (1)

Jednou z mnohých typov LEDiek je aj napríklad led žiarovka gu10 https://www.ledprodukt.sk/68-gu10-bodovky, ktoré patria medzi tie najpredávanejšie. Ide konkrétne o bodové svetlo, ktoré môže slúžiť ako hlavný svetelný zdroj v miestnosti, alebo aj ako vedľajší zdroj napomáhajúci k vytvoreniu tej najpríjemnejšej atmosféry. Ako aj u ostatných LED žiaroviek, aj pri týchto si môžete vybrať z troch farieb svetla. Veľmi častá je teplá biela farba, ktorá slúži skôr na rodinnú príjemnú atmosféru v spálni. Jej opakom je studená biela. Tá slúži skôr na sústredenie, učenie a prácu, preto ju môžete nájsť napríklad vo výrobných halách. No a samozrejme, že medzi týmito dvoma opakmi je aj zlatá stredná cesta v podobe neutrálnej bielej farby.

Ak aj vy hľadáte čo najkvalitnejšie bodové osvetlenie do vašej domácnosti, žiarovky gu10 sú rozhodne pre vás. Okrem svojho štýlového dizajnu totiž ponúkajú aj použitie najnovších čipov a funkcií. Nebojte sa ísť do toho, s ledkami je život omnoho krajší, doslova!