Buďte neoblomný

Každý z nás má občas sám zo seba depresiu. Poznáte tie dni, keď sa proste zobudíte a veľmi dobre viete, že prichádza váš hnusný a odporný deň, kedy so sebou proste budete nespokojný, nech sa deje čokoľvek. Ráno sa polejete kávou, potom si urobíte očko na silonke, jednoducho sa to na vás kopí a kopí a zrazu zistíte, že si konečne ľahnete do postele. Ale potom sa pozriete dolu a vidíte len pneumatiku na bruchu a na vešiaku rifle, ktoré nezapnete. Zaspávate s tým, že toto bol váš najhorší deň, ale to ešte neviete, že zajtra nezapnete ani svoju obľúbenú košeľu.

zeleninový košík

Poviete si, že toho máte plné zuby a že s tým idete okamžite niečo robiť. Ale to sa ľahšie povie, ako skutočne urobí. Keď však máte pevnú vôľu, dokážete naozaj čokoľvek.

Je jasné, že keď si ráno poviete, že by ste mali schudnúť, neznamená to, že odo dnes, nemáme pravdu? Väčšinou si poviete, že od nového roka. Potom si poviete, že od ďalšieho mesiaca. A takto to ide, až je zrazu opäť koniec roka a vy si uvedomíte, že ste za ten rok neurobili vôbec nič. To vedie len k depresii a k ďalším nervom. Takže, neodkladajte chudnutie na zajtra. Začnite okamžite a bez výhovoriek, tie sú predsa úplne zbytočné, nemyslíte?

Teraz si musíte len zvoliť cestu, ktorou budete chudnúť. Je dôležité, aby ste si našli niečo, čo vám vyhovuje a aby ste sa toho potom aj držali. Záleží len na vás, a potom už len od vašej pevnej vôle.

meloun

Ak hľadáte niečo univerzálne, toho sa s veľkou pravdepodobnosťou nedočkáte, pretože každý človek je individuálny. Odborníci však schvaľujú hlavne jednu konkrétnu metódu a tou je cyklická ketogénna diéta. Je to niečo, čo by malo váš organizmus zaťažovať čo najmenej a práve to je na nej také atraktívne. Okrem toho však nedržíte žiadnu hladovku, čo je opäť len obrovským pozitívom. Je fajn, že sa môžete spoľahnúť na to, že sa normálne najete.