Biznis s drevenými hodinkami – spoznajte značku Holzkern

Hodinky Holzkern majú byť viac ako hodinkami. Tieto hodinky prestavujú  produkt prírody, ktorý nám má  nielen pomôcť vyťažiť maximum z vášho času, ale tiež slúžiť na pripomenutie krásy prírody  a na premýšľanie o vašej individualite. Spoločnosť Holzkern je mladá začínajúca spoločnosť z Rakúska, ktorá spolupracuje so skúsenými výrobcami hodiniek.  Transformujú surové prírodné materiály na unikátne hodinky.

dřevo

Spoločnosť je pod časovým tlakom, kedy sa všetci ponáhľajú a nemajú čas užiť si prítomnosť. Táto značka sa prezentuje tým, že prírodným dizajnom hodiniek sa snaží ľudí prinútiť uvedomiť si spojenie s prírodou, vychutnať si čas a toľko sa nenáhliť.
Holzkern si ako značku vybrali rastové krúžky stromu ktoré symbolizujú poslanie spoločnosti a to ocenenie nádhery prírody. Využívanými materiálmi sú drevo a kameň.

Jedinečne prirodzené, prirodzene jedinečné." To je slogan firmy ktorý je viac než len chytľavý slogan – vysvetľuje silné spojenie s materiálmi, ktoré používala každá civilizácia v celej ľudskej histórii. 

hodinky

Hodinky sú vyrábané z prvotriednych tvrdých drevín pochádzajúcich z celej planéty. To poskytuje flexibilitu ponúkať toľko unikátnych produktov. Okrem toho sú drevené hodinky ľahké, takže pri nosení Vás nezaťažujú a predstavujú pohodlné nosenie. Na zabezpečenie variability produktov používajú široké spektrum kameňov.
Holzkern daruje 1 € za každé predané hodinky na projekt zalesňovania v Nikarague alebo na zamestnávanie ľudí so zníženými fyzickými, zmyslovými alebo duševnými schopnosťami. Týmto darcovstvom vytvárajú stabilný prínos pre projekty v oblasti ochrany klímy, sociálnej podpory a udržateľnosti životného prostredia. Cena hodiniek sa pohybuje od 160 eur do 300 eur.
Ak máte kúpené hodinky, označte fotografiu hashtagom #holzkern a nájdete sa na ich Instagrame. Užite si Váš čas!