Ako si vylepšiť domácnosť s doplnkami z nerezovej ocele:

Nehrdzavejúca oceľ nachádza široké uplatnenie v mnohých odvetviach. Prečo je tak populárna? Je to určite vďaka jej vlastnostiam, ako odolnosť voči korózii, odolnosť voči mechanickému poškodeniu, poveternostným podmienkam a taktiež jej ľahká údržba. Nehrdzavejúca oceľ sa stala aj výborným pomocníkom v domácnosti. Kto z nás nesiahol po kvalitných nožoch z nehrdzavejúcej ocele, príboroch, hrncoch, či inom vybavení domácností, hlavne kuchýň.

Kuchyna

Čoraz modernejším dizajnovým doplnkom sa stávajú tiež realizácie zo skla. Vo forme sklenených deliacich stien, dverí, sklenených sprchovacích kútov, zábradlí na schody, či balkóna. Sklo je vnímané ako príjemný materiál, ktorý dodáva priestoru eleganciu a minimalistický vzhľad. Priestor vďaka sklu získava možnosť voľného priechodu prirodzeného svetla, ktoré tak nie je ničím blokované. Skúste zakomponovať do svojej domácnosti sklenené dvere. Tento prvok nie je len typickou výsadou kancelárii a obchodných priestorov. Moderné domácnosti ladené futuristicky alebo elegantne si sklenené dvere môžu dovoliť. Nič tým nepokazíte. Iba kreatívne ozvláštnite váš priestor.

Sklo

Stavebno-obchodná spoločnosť LM Mont je výhradným dodávateľom a zároveň realizátorom rôznych projektov týkajúcich sa montovania sklenených prvkov. Ich realizácie zo skla sú vysoko kvalitné a odolné. Sklenené dvere si môžete vybrať v prevedení s rámom alebo bez. Dvere okrem toho potrebujú aj rôzne doplnky, ktoré sa väčšinou dodávajú v prevedení z nerezu. V LM Mont si môžete vybrať všetko, čo potrebujete. Úchyty, rámy, kľučky, profily a taktiež dôležitý doplnok pre dvere – dverové zarážky. Odporúčame dverovú zárážku 9128 SSS https://lmmont.sk/produkt/9128/. Zarážka 9128 SSS má klasický pologuľatý dizajn a je vyrobená z kartáčovanej nereze. Dverovú zarážku 9128 SSS a mnoho iných produktov pre vaše stavby nájdete práve na stránke LM Mont.