Akné podľa znamenia zverokruhu: Ako sa s ním zaobchádzate vy?

Baran
Ako najlepšie znamenie zverokruhu sú vždy na vrchole svojej hry. Vynikajú skoro vo všetkom okrem starostlivosti o akné. Toto nepokojné znamenie prebehne do kuchyne pre rýchlu liečbu, a to od zubnej pasty až po jablkový mušt v snahe pokúsiť sa o to, aby sa čo najskôr zbavili akné.

modré oči

Býk
Býky sú jedným z najpokojnejších znamení zverokruhu. Milujú relaxáciu na pláži alebo v kúpeľoch, uprostred upokojujúcich vôní a jemných zvukov. Vždy hľadáte dôvod na dovolenku, teda pravdepodobne sa budete pozerať na akné ako náznak, že potrebujete viac relaxovať.

Blíženci
Blíženci sú vždy hladní, aby sa naučili nové veci tak, aby sa sami brali do práce. Zriedkakedy uvidíte blíženca, ktorý nesedí s hromadou papierov na stole. Nezaujímajú sa o akné alebo iný problém s kožou.

Rak
Toto vodné znamenie zverokruhu je veľmi starostlivé a citlivé. Rovnako pristupujú aj k svojej pokožke, aj pokiaľ ide o akné. Nemajú problém zainvestovať ani do drahších krémov v rámci starostlivosti o pleť.

Lev
Považovaní za kráľov a kráľovien nebeskej džungle, Levica miluje, že je v centre pozornosti a teší pozornosti, ktorú dostáva. Obvykle má rýchle riešenie tohto problému, ktoré im odporúča ich dermatológ alebo objavia riešenie problému na vlastnú päsť.

horoskop

Panna
Panny sú praktické, logické a majú systematický prístup ku všetkému v živote. Len málokedy čelí problémom s kožou, ale keď sa objaví akné, znižuje príjem nezdravého jedla, cvičí jogu, vyhýba sa stresu a používa najlepšie produkty proti akné.

Váhy
Posadnutá symetriou, Libra sa snaží dosiahnuť rovnováhu vo všetkých oblastiach života. Namiesto toho, aby našli riešenia problémov na vlastnú päsť, požiadajú ostatných o nájdenie liekov aj pre niečo tak jednoduché ako akné.

Škorpión
Škorpión odloží všetko stranou a urobí z tohto problému svoju prioritu. Budú hľadať na internete a navrhnú plán na riešenie tohto problému, a tiež na jeho sledovanie, na rozdiel od ostatných znamení,  ktoré sú príliš lenivé.

Strelec
Vždy na ceste k vedomostiam, táto intelektuálna a filozofická bytosť nevynakladá peniaze na produkty proti akné. Namiesto toho uvažujú o nejakej základnej príčine tohto problému.

Kozorožec
Tradičné a emocionálne znamenie bude dôverovať DIY liečivám proti akné. Majú vo zvyku aplikovať rôzne prípravky na prírodnej báze, aloe vera gély alebo pastu vyrobenú z medu a škorice, kým akné začne miznúť.

Vodnár
Zastúpené vodným živlom, vodnári sú hlbokí myslitelia a majú jasnú myseľ. Vyhýbajú sa príliš prudkému správaniu a buď vyhľadajú odbornú pomoc, alebo používajú produkty proti akné, ktoré vyhovujú ich typu pokožky.

Ryby
Posledné znamenie zverokruhu predstavuje konštantné rozdelenie medzi fantáziou a realitou. Toto láskavé  znamenie sa bude zaoberať  aj svojím akné s láskavosťou. Nebudú mať nič na ich akné, namiesto toho s ním zaobchádzajú opatrne a čakajú na to, aby sa uzdravilo samo.