6 obchodných nápadov, s ktorými môžete začať rýchlo


Tu je šesť ľahko začínajúcich firiem, ktoré vám môžu pomôcť okamžite postaviť sa na vaše podnikateľské nohy.

počítač

1. Práca na dvore
Tí, ktorí majú dlhú pracovnú dobu, nie vždy chcú stráviť svoje víkendy na dvore. Ak máte flexibilnejšiu prácu, mohli by ste byť l osoba, ktorá by mohla ľahko začať podnikať. Väčšina spoločností ponúkajú kosenie trávniku,  ale veci ako výsadba, hrabanie lístia, a hnojenie sú úlohy, ktoré terénne firmy nemusia nevyhnutne robiť. Ale sú veľkou pomocou pre majiteľa domu. V zime sa môžete ponúknuť napríklad pri odmetávaní snehu.

2. Softvérový “tréner“
Existuje veľa špecializovaných softvérov a nie každý má tendenciu platiť vysoké ceny za technické príručky pre programy, ako sú napríklad QuickBooks a Final Cut Pro. Ak ste majstrom týchto programov a iných, môžete sa podeliť o svoje skúsenosti s tímy , ktorí majú tieto programy a potrebujú sa naučiť všetky spôsoby, ako ich použiť. Na základe záujmu a programu by mohli byť individuálne hodiny alebo skupinové hodiny.

mýdlo

3. Výroba domáceho mydla
Výrobky remeselnej výroby sú stále zúrivé. Ľudia milujú, keď sa výrobky vyrábajú s opatrnosťou a starostlivosťou o životné prostredie, prírodu a telo. Ak milujete mydlo a cítite sa trochu dobrodružne, prečo si nevybrať mydlo? Je ľahké na prípravu a môžete ich predávať na trhoch poľnohospodárov, miestnych veľtrhoch remesiel a dokonca sa dostanete do miestnych obchodov, ak to urobíte vo veľkom.

4. Záväzná služba (napr. potravín)
Máte radi nákup potravín a prajete si, aby ste to mohli urobiť viac? Dobre, možno nie, ale mohli by ste dostať za to zaplatené, ak by ste mohli doručiť veci ostatným ľuďom. Existuje už rôzne veľa firiem v rôznych krajinách sveta ktorá dováža potraviny priamo so supermarketov. No stále je ich nedostatok.

5. Služby na voľnej nohe
Existuje veľké množstvo firiem ktoré hľadajú externých alebo zmluvných zamestnancov všetkých druhov, nie je ťažké si predstaviť, že by ste mohli vybudovať celú spoločnosť okolo poskytovanie externých služieb. Kdekoľvek máte svoje zručnosti – či už je to písanie, editácia, grafický dizajn alebo kódovanie – je tu pravdepodobne voľná príležitosť pre vás. Určite nájdete firmy ktoré ponúkajú rôzne projekty na ktorých sa dá zarobiť.

platba

6. Predajca na eBay
Či už by ste predávali ručné práce, alebo veci, ktoré už nepoužívate a snažíte sa zarobiť nejaké peniaze, eBay je skvelý spôsob, ako to urobiť. Môžete predávať svoje položky a nastaviť ceny pre každú z nich, alebo môžete získať cenové ponuky, aby ste sa pokúsili vyťažiť čo najviac z vašich položiek. Môžete ľahko začať na eBay predávaním ručných výrobkov, a oveľa viac.