5 darčekov, ktoré zaručene pobavia

Narodeniny, meniny a výročia, oslava sem, oslava tam. To všetko si nežiada iba vyhradenie si dní na párty ale chce to vymyslieť aj vhodný dar. Mohli by ste samozrejme skúsiť niečo zaujímavé vyrobiť, no kto má na to čas a nervy? Nie každý má takú guráž, aby dával darčeky zo srdca a zároveň aj so štipkou irónie, ak ale patríte medzi tých, čo sa toho neboja, alebo len neviete aké produkty zvoliť, siahnite radšej po nejakom z týchto originálnych produktov. Skúste sa inšpirovať týmto výberom piatich vecičiek, ktoré nenechajú kútiky obrátené smerom nadol.

smích

1. Nafukovačka v tvare pizze

Mohli by vaši blízky v tejto okrúhlej delikatese aj plávať? Teraz im to môžete umožniť. Relax na obľúbenom jedle má navyše výhodu – žiadne výčitky ani kalórie.


2. Sprchová hlavica v tvare mikrofónu

Chcete podpichnúť priateľa narážkou, že by svoj spevácky talent mal radšej nechať za závesom v sprche? Kúpte mu hlavicu, ktorá navyše dodá každej kúpeľni rokenrolový šmrnc.

kytka


3. Oblek z bublinkovej fólie

Ak boli vaši drahí v poslednej dobe vystavení vysoko stresovým situáciám, nenechajte ich vytrhať si vlasy a darujte im radšej oblek vyrobený z fólie, ktorú miluje snáď každý. Navyše je oblek aj skvelým párty odevom hlavne na zoznamovanie, nevravte, že by ste si pri predstavovaní radi nepukli zopár bubliniek.


4. Mini megafón

Chcete vášmu šéfovi, trénerovi alebo príslušníkovi famílie naznačiť, že by po vás mohol pokojne kričať aj hlasnejšie? Megafón vo vreckovej veľkosti je jasnou voľbou

5. Drevená konca – čo robiť

Nepatrí oslávenec medzi tých najrozhodnejších ľudí? Pýta sa vás často na názor, čo by ste na jeho mieste urobili vy? Lezú vám už na nervy slovné spojenia „neviem“ a „nechám to na teba?“ Obdarujte ho kockami s nápismi aktivít a uľahčite mu tak život.

řev


Tak čo, máte vybrané? Ostáva si už len k darčeku pribaliť milé prianie, dávku úsmevu a pozitívnej energie.